Şuanki Rezervasyon : Alanya Aquapark

  BİZ SİZİ ARAYALIM

  Size ulaşabilmemiz için lütfen rezervasyon formunu eksiksiz ve doğru doldurunuz.
  Alanya Aquapark

  Tur Detayları

  Alanya Aquapark Alanya’nın Damlataş Mevkiisinde Kleopatra plajına 5 Dakika uzaklıktadır.
  Muhteşem Alanya Kalesi Manzarası Eşliğinde ve Şehrin merkezinde bulunan herşeyi rahatça bulabileceğiniz ve ulaşabileceğiniz bir turizm ve eğlence kompleksidir.Çevresinde birçok otel mevcuttur. Uluslararası ve her kesime hizmet sunmaktadır. Kompleksimiz 20.000 metrekarelik alanda kuruludur. 13.000 metrekare açık 7.000 metrekare kapalı alanı mevcuttur.
  Tesisimizde Aquapark bölümünde 10 adet büyükler için 5 adet çocuklar için farklı farklı toplam 15 adet kaydırak bulunmaktadır. Yapay Rafting Havuzumuzda dalgalara sizlere sunduğumuz botlarımızla meydan okuyun, Dalga Havuzumuz da dalgaların tadını çıkarın, birbirinden farklı birçok kaydırağımızın tadını tüm gün çıkarın.( diğer kaydıraklarımızı galeri ve video bölümünde bulabilirsiniz) Ayrıca tüm gün faydalanabileceğiniz pool barımızın keyfine varın. Tesisimiz de bunların yanında; 250 araçlık kapalı otopark, 10 adet salonu bulunan ve en yeni vizyon filmleriyle beraber 3D filmleri de izleyebileceğiniz sinema salonu, Bay Bayan ayrı hizmet veren ve saunası bulunan hamam, hediyelik eşyalar alabileceğiniz( Butik Dükkanı, Kuyumcu Dükkanı, Deri Dükkanı vb.) ve alışveriş yapabileceğiniz Süpermarket bulunmaktadır.

     
  Kişi Sayısı Tip Fiyat
  Tek Kişi Yetişkin (yaş 13+) Fiyat Sorunuz
  Tek Kişi Çocuk (yaş 7-12) Fiyat Sorunuz
  Tek Kişi Bebek (yaş 0-6) 0 ₺
  Çok kişi Hepsi Fiyat Sorunuz

  Tur Dilleri:

       Türkçe Rehber Desteği
       İngilizce Rehber Desteği
       Almanca Rehber Desteği
       Rusça Rehber Desteği

  Detaylı Bilgi

  • Tur Süresi : 8 Saat
  • Kişi Sayısı : Maximum 50 Kişi
  • Fiyat : Fiyat Sorunuz
  • Alınış Yeri : Hotel,Apart

  Daha Fazla Yardım için!

  +90 532 557 38 96

  jakobrent@hotmail.com

  Benzer Turlar

  Whatsapp Mesaj Gönder

  Warning: A non-numeric value encountered in /home/jakobrent/public_html/wp-content/plugins/themeum-core/payment/paypal-button.php on line 274